Webdesignkvalitne.cz

Webdesign

V oblasti webdesignu se pohybujeme od roku 2007. Za své desetileté působení jsme tak vytvořili již nespočet projektů našich klientů. Naše práce nás baví, proto se v ní snažíme neustále zdokonalovat a přizpůsobujeme se všem moderním trendům a standardům. Naší prioritou je spokojený klient, který se za námi vrátí s další úpravou, či novým projektem. Zakládáme si na dlouhodobé spolupráci a důvěře, která je v tomto odvětví nepostradatelná.

Realizujete-li svůj projekt s námi, je pro nás důležité nejen kvalitní zhotovení zadání, ale především fakt, aby Vám web splnil Vaše očekávání a byl Vám přínosem, ať už se věnujete čemukoliv.

Váš projekt u nás můžete nezávisle poptat a sami se tak přesvědčit o našich přednostech a prioritách.

 

Zhotovení kvalitní webové prezentace, či obchodu kombinuje mnoho odvětví, kde každé z nich je nepostradatelné a je nutné s ním počítat od samého počátku.

Jmenujme si alespoň nejzákladnější pravidla, která by měl Váš webový projekt splňovat.

Sestavení zadání, co by koncepce celého webu je základním kamenem. Je vhodné počítat se vším, co by na webu mohlo být, byť to na začátku není aktuální. S ohledem na Vaši představu Vám tedy vždy nabídneme varianty, či alternativy zpracování a doporučíme vhodné řešení.

Následuje návrh designu. Design webu je jeho počáteční vizitka, klient získává první dojem. Pokud celkový vzhled působí pěkným a přehledným dojmem, zvládli jste první krok k získání nové klienta. Při návrhu designu webu je dnes velmi důležitá jeho variabilita. Potencionální klienti dnes přistupují na Váš web z mnoha různých zařízení, kde nelze upřednostnit jen vybraná z nich. Celkový vzhled by si měl svůj ráz zachovat bez ohledu na skutečnost, zda je zobrazen na mobilní či desktopové platformě.

Technické zpracování webu je pozadím, s kterým návštěvník nepříjde do kontaktu přímo, ale čerpá z jeho kvality. Z jeho pohledu je očekáván rychlý, logický web, bez chyb, což je u nás samozřejmost. Jak je web zpracován a zda obsahuje vše potřebné hodnotí i vyhledávače, které Váš web procházejí a indexují. Je-li stránka zpracována odborně a s ohledem na to, co je od ní očekáváno, odráží později její umístění a úspěšnost. Sebelepší design se tak neobejde bez kvalitního redakčního systému a programátora, který přesně ví, co Váš web potřebuje.

S technickým zpracování souvisí i nasazení kabátu, respektive kódování. Navržený design je třeba na zpracovaný cms systém nasadit, jinak řečeno nakódovat šablonu. Existuje řada postupů, u nás však využíváme ten nejlepší. Připravenou grafiku Vám na web nakódujeme metodou "Mobile First", při které postupujeme krok za krokem od mobilní verze webu až k jeho desktopové podobě. Při kódování využíváme moderních technologií HTML5, CSS3, pracujeme s Java Scriptem a jeho knihovnou jQuery, čímž docílíme nejlepší interakce mezi HTML layoutem a JS. Samozřejmostí takto zpracované šablony, je pak správné zobrazení v každém bodě rozlišení, dle obecných pravidel přístupnosti webu.

 

A co Vy? Máte už responzivní web? Pokud odpovídáte záporně, neváhejte nás nezávazně kontaktovat.